Obhliadky

Obhliadky poškodených okien priamo na našich prevádzkach.

Možnosť bezplatnej opravy a výmeny:

Allianz poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Allianz poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Allianz poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

Generali poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Generali poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Generali poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

ČSOB poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v ČSOB poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v ČSOB poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

Wüstenrot poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené vo Wüstenrot poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Wüstenrot poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

Kooperatíva posťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni Kooperatíva alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v poisťovni Kooperatíva, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

Groupama poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni Groupama (OTP Garancia) alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v poisťovni Groupama (OTP Garancia), príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

Uniqa poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni Uniqa (AXA) alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v poisťovni Uniqa (AXA), príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

Komunálna poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Komunálnej poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Komunálnej poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

Poštová poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v Poštovej poisťovni alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v Poštovej poisťovni, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!

Union poisťovňa

V prípade, že máte vozidlo havarijne poistené v poisťovni Union alebo škodca, ktorý spôsobil poškodenie okna je zákonne poistený v poisťovni Union, príďte priamo ku nám. U nás vypíšete všetky potrebné dokumenty, my vykonáme obhliadku poškodeného okna a vybavíme za Vás všetko potrebné. Takže na poisťovňu ani nemusíte ísť!